Ventilatsioonitööd

Home/Ventilatsioonitööd
Ventilatsioonitööd 2021-03-13T11:10:51+02:00

Meie eesmärk on pakkuda puhast ja tervislikku sisekliimat tagavat ventilatsiooni, jooniste koostamisest süsteemi lõpphäälestuseni.

Kvaliteetne ventilatsioonisüsteem algab läbimõldud projektist

Ventilatsioonitööd

Kaasaegsed majad on projekteeritud ja ehitatud väga energiasäästlikena, et minimeerida soojuskadusid. See aga tähendab, et hoones ei toimu ka loomulikku õhuvahetust. Õhu kvaliteet mõjutab oluliselt meie elukvaliteeti. Ebapiisav ventilatsioon võib põhjustada inimestel ebamugavustunnet ja haigusnähtusid ning hoones halba lõhna ja hallituse teket. Seega on kvaliteetne ventilatsioonisüsteem väga oluline.

Iga objekt on erinev ja samuti ventilatsioon, vastavalt hoone iseärasustele. Projekt annab aluse nõuete kohaselt toimivale süsteemile ning selged suunised paigaldajale. Koostame joonised koostöös tellijaga, et leida parim lahendus torustiku ja õhujaoturite paiknemiseks. Peale süsteemi valmimist tasakaalustame ja mõõdame õhuhulgad vastavalt projektis ettenähtule.

Meie klientideks on nii eraisikud kui ka firmad. Oleme teostanud töid nii suurematel kui ka väiksematel objektidel.

Ingate ventilatsioonitööd:

  • Projekteerimine
  • Paigaldus
  • Õhuhulkade reguleerimine
  • Mõõdistus
Küsi pakkumist

Teostame eramute, ridaelamute ja kortermajade ventilatsiooni projekte, paigaldust ja süsteemi õhuhulkade tasakaalustustöid.

Aitame leida teie ideele parima lahenduse
Küsi pakkumist